facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Penktokai vaidina vokiškai

Birželis 12, 2019

Kiekvieną pavasarį į Kauną atkeliauja teatrų festivalis „Kauno pavasaris“, o  mūsų gimnazijos scena jau tradiciškai gegužės ir birželio mėnesiais tampa vokiškų spektaklių švente  “Mano pirmieji metai su vokiečių kalba“. Besibaigiant pavasariui, 5a, 5b ir 5c klasių mokiniai tėvelius pakvietė į spektaklių „Die Geschichte vom Land Kunterbunt“ (5a, 5b) ir „Der Hase und der Igel“ (5c) premjeras. Jas paruošti padėjo vokiečių kalbos mokytojos D. Kulviečiuvienė, I. Stonienė, L. Milkintienė, V. Palienė, dailės mokytoja I. Šidlauskienė, technologijų mokytojai I. Šalnienė ir A. Juškauskas, muzikos mokytoja E. Lukšienė. Šis spalvingas  renginys ugdo  ne tik penktokų vokiečių k. komunikacinius gebėjimus, kūrybiškumą, iniciatyvumą, tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, atskleidžia mokinių talentus, bet ir skatina  tėvelius susiburti ir, žinoma, yra puikus mokytojų komandinio darbo rezultatas.

5c klasės mokinių grupė šiek tiek sutrumpintą vaidinimą birželio 7 dieną parodė ir Gėtės instituto organizuojamame tarptautinio vokiško moksleivių teatro festivalyje „Vokiečių kalbą į sceną!“, kuris visą dieną vyko Vilniuje, Menų spaustuvėje. Ir čia jų linksma inscenizacija buvo palydėta garsiais aplodismentais.

Vaikai įsitikino, kad vaidinant teatrą, galima padaryti didelę pažangą, mokantis užsienio kalbos ir svarbiausia, kad tai visai nenuobodu, greičiau priešingai, linksma ir įdomu!

Daugiau foto: https://boards.wetransfer.com/board/s9wwy1zodr8hx3zm420190604060129/latest

 

Vokiečių kalbos mokytojos Dalia Kulviečiuvienė ir Lina Milkintienė

19861986

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių