facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Nors ir kitokia, bet pakylėta ir sklandi naujų mokslo metų pradžia KJG

Rugsėjis 02, 2020

Neįprastai, su nemažais pokyčiais ir jauduliu prasidėję nauji mokslo metai pagaliau sugrąžino moksleivius atgal į mokyklą, kuri ir vėl suskambo nuo vaikų šurmulio ir džiaugsmingų šūksnių. Šiais metais rugsėjo 1-osios šventėje, dėl neįprastos situacijos, moksleiviai, be tėvelių palydos, buvo pakviesti susirinkti į savo klases pagal nustatytą spalvingą schemą.

Šie ir daug kitų pokyčių buvo pristatyti moksleiviams po šventinių auklėtojų pasveikinimų klasėse.

Šv. Mišiose Pranciškaus Ksavero bažnyčioje šiais metais dalyvavo abiturientai ir penktųjų klasių mokiniai. Džiugu, jog net 112 penktokų prisijungė prie mokyklos bendruomenės. Po Šv. Mišių visus pasveikinęs Gimnazijos direktorius tėvas Aldonas Gudaitis SJ pakvietė bendruomenės narius būti dar labiau kūrybingais ir palinkėjo kūrybos semtis iš Dievo.

Kaip ir kasmet, šios šventės metu buvo įteiktos „Širdžių giesmės“ stipendijos, kurios skiriamos I klasės gimnazistams, įstojusiems su aukščiausiais įvertinimais. Šiais metais Rozvita ir Egidijus Vareikiai jas įteikė Ugnei Blužaitei, Justinui Montvilai ir Miglei Valutkevičiūtei.

Naują mokslo metų kelionę šį rugsėjį gimnazijoje pradeda 822 mokiniai, 79 mokytojai ir specialistai bei 28 darbuotojai.

Visą KJG bendruomenę sveikiname su Naujais mokslo metais ir linkime kantrybės, tikimės jūsų visų susiklausymo, sąmoningumo! Telaimina Dievas kiekvieną naujos mokslo kelionės žingsnį!

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Infrastruktūra ir modernizavimas

Konsultacijos

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių