facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Mokytojų diena pasakų šalyje

Spalis 09, 2017

Spalio 6–osios rytą Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko keisti dalykai. Prie vartų visus pasitiko garbės sargyba, kieme su gėlėmis rankose lakstė vynų, širdžių ir kryžių kortos, blaškėsi liūdnas, uodegą pametęs asiliukas. Mokytojų dienos proga gimnazija virto tikrų tikriausia pasakų šalimi, kurioje galėjai sutiktų įdomiausių pasakų herojus. Savo grožį čia demonstravo pelenė ir miegančioji gražuolė, pro šalį greitai pralėkė Pinokis ir Aladinas, o kur dar nesuskaičiuojama daugybė kitokių princų ir princesių, kurie tai atsirasdavo, tai vėl išnykdavo.  
Pirmo aukšto koridorius virto triušo urvu, į kurį įlįsti galėjo kiekvienas norintis, o įlindęs galėjo džiaugtis jaukiai visur šviečiančiomis lemputėmis. Antrajame aukšte visus išvargusius kvietė miegančiosios gražuolės miegamasis ir jame įrengta lova, ketvirtajame aukšte veikė sausainiais vaišinusi pasakų karalystė. Fojė suręstoje tikrų tikriausioje pilyje vyko linksmybės, o kiek toliau buvo galima stebėti eliksyrais apsikrovusį burtininką, visiems praeiviams demonstruojantį magijos triukus.
Šeštos pamokos metu abiturientai pakvietė mokytojus į fojė, kur vyko Pinokio vestuvės, o po jų buvo surengtas nuotaikingas vakarėlis su šokiais ir dainomis.


 

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių