facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Kita parama

Debatai

Gimnazijoje aktyviai veikia debatų klubas anglų ir vokiečių kalbomis, kurio nariai kasmet laimi Lietuvos čempionatus ir yra kviečiami dalyvauti Europiniuose ir pasauliniuose turnyruose. Jų išvykoms ir dalyvavimui reikalinga parama, kuri kasmet sudaro apie 11 tūkst. eurų. Plačiau apie debatų klubą galite skaityti čia (anglų k.) ir čia (vokiečių k.).

Robotika

Jau penktus gimnazijoje veikiantis robotikos būrelis per trumpą laiką spėjo pasiekti puikių rezultatų ir net keturi kartus iš eilės tapti Lietuvos čempionais. Puikiai pasirodę mokiniai atstovavo Lietuvai ir gimnazijai įvairiose tarptautinėse varžybose.

2016 m. robotikos komanda dalyvavo FIRST LEGO LEAGUE Europos čempionate Tenerifėje (Ispanija).

2017 m. komanda buvo išvykusi į Europos čempionatą Orhuse (Danija). 

2018 m. robotikos „Phoenix“ komanda užėmusi I vietą Lietuvos čempionate, dalyvavo Jungtinėse Amerikos valstijose vyksiančiame FLL (First Lego League) pasaulio čempionate vykusiame Detroite (JAV) bei užėmė II vietą strategijos ir infovacijos rungtyje.

Kitos 2 robotikos komandos "ROBO-SAPIENS" bei  "LIONFISH" FLL (First Lego League) Lietuvos čempionate užėmę II ir III vietas, dalyvavo atvirosiose tarptautinėse robotikos varžybose Estijoje. Gimnazija visuomet labai džiaugiasi nuostabiais mokinių pasiekimais, tačiau kartu ir nerimauja, kai nori juos išleisti į tarptautinius čempionatus, nes kelionės išlaidos visai komandai būna išties nemažos. Dėl šios priežasties būreliui labai reikalinga parama. Apie robotikos būrelį plačiau skaitykite čia

Choras ir instrumentinis ansamblis

Choras yra nuolatinis Dainų šventės, paramos koncertų, įvairių festivalių dalyvis. Parama reikalinga jų išvykoms, repeticijoms, įrašams, koncertmeisteriams, aprangoms.

Sporto komandos

Gimnazijoje aktyviai buriasi krepšininkai ir tinklininkai. Kiekvienais metais gimnazijos komandos dalyvauja įvairiose miesto, respublikos varžybose. 2018 m. merginų tinklinio komanda Kauno miesto pirmenybėse laimėjo I vietą. Gimnazijos rinktinė katalikiškų mokyklų sporto žaidynėse MAGIS 2018 m. pavasarį taip pat laimėjo I vietą. Parama reikalinga kokybiškesnių treniruočių organizavimui, priemonėms ir aprangos įsigijimui.

Naujų mokymosi priemonių ir įrangos įsigijimas

Kiekvienais mokslo metais gimnazija pasipildo inovatyviomis priemonėmis, kurios reikalingos kokybiškesnių ir įdomesnių pamokų organizavimui.

Einamasis remontas/mokymosi erdvių modernizavimas

Kiekvienais metai gimnazija planuoja einamojo remonto darbus, kurie dažniausiai atliekami vasaros metu. Šią vasarą buvo sumontuoti kondicionieriai B korpuso fojė ir II aukšte,  ir iki šiol vyksta gimnazijos fasado tvarkybos darbai, pakeisti senieji langai į Rotušės a. Visiems šiems darbams labai reikalinga finansinė parama. 

 

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Infrastruktūra ir modernizavimas

Konsultacijos

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių