facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Kauno jėzuitų gimnazija aktyvi europinių projektų dalyvė

Balandis 08, 2019

Kauno jėzuitų gimnazija aktyvi europinių projektų dalyvė. Kiekviena projektinė veikla praplečia mokinių kultūrinį, politinį akiratį, suteikia galimybių komunikuoti su bendraamžiais. Erasmus+
projekto  ,,Denk mal - ein Denkmal" mokyklų mainų partnerystės susitikime KJG atstovavo mokinės Žara Žižliauskaitė (Pre-IIB), Barbora Meškinytė (IIa) ir Miglė Žukauskaitė (IIa) bei mokytojos Ingrida Stonienė bei Vilma Palienė.
Įspūdžiais iš susitikimo Geteborge (Švedija) dalinasi gimnazistės. 

Kovo 13-16 dienomis mes – Žara Žižliauskaitė, Miglė Žukauskaitė ir Barbora Meškinytė - su mokytojomis Vilma Paliene ir Ingrida Stoniene dalyvavome vokiškame projekte „Denk mal – ein Denkmal“ Švedijos mieste, Geteborge. Projekto metu diskutavome su jaunimu iš kitų Europos šalių, tokių kaip Suomija, Latvija, Vokietija ir Bulgarija, apie kultūros ir švietimo sistemos skirtumus bei panašumus mūsų šalyse. Kadangi Geteborgas – pagrindinis Švedijos jūrų uostas ir didžiuojasi ne viena upe, rytais į mokyklą plaukdavome keltu. Pirmą dieną šalių atstovai pristatė savo mokyklas, o vėliau buvome paskirstyti į grupeles ir turėjome šiek tiek laiko susipažinti. Atradome skirtumų ne tik tarp švietimo sistemų, bet ir tarp kasdieninių įpročių - kavos pertraukėlių. Antrąją dieną buvome darkart suskirstyti į grupes ir turėjome užduotį susipažinti su tam tikra miesto dalimi. Kavinėje gavome paragauti tradicinio deserto, cinamoninių bandelių, o grįžusios į projekto vietą kartu dalyvavome ypatingoje kavos pertraukėlėje. Negerti kavos Švedijoje yra beveik tas pats, kaip nekvėpuoti. Grįžome su kalnais naujų patirčių ir gera nuotaika!

 

19571957195719571957

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių