facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Gimnazijoje vyko jubiliejinių laidų alumnų susitikimai

Rugsėjis 05, 2017

Rugsėjo 2–3 d. Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko jubiliejinių laidų alumnų susitikimas. Šeštadienį gimnazijoje rinkosi mokyklą baigę prieš 5 ir 15 metų, o sekmadienis buvo skirtas alumnams, baigusiems prieš 10, 20 ir 25 metus.

Abi dienas alumnams vyko ekskursijas po atnaujintas gimnazijos patalpas, jie turėjo galimybę susipažinti su  mokymosi sąlygomis ir aplinka. Daugelis stebėjosi, kad taip gerai išsilaikę XVI  a.  rūsiai, kurie integruoti į priestatą. Išbandę mokyklinius suolus naujajame priestate, alumnai turėjo galimybę pabendrauti su savo auklėtojais ir pasidalinti prisiminimais.  

Vėliau svečius sveikino tėvai jėzuitai, KJG alumnai, besidarbuojantys Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijoje: Jaunimo projektų koordinatorius Danas Viluckas ir  Plėtros direktorius Gražvydas Bareišis. KJG alumnų organizacijos veiklą pristatė vicepirmininkė Marija Dūdaitė, o apie gimnazijos aktualijas kalbėjo plėtros skyriaus vadovė Edita Zarembienė. Gražią šventę vainikavo bendros šv. Mišios, kurios buvo aukojamos už alumnus, jų artimuosius, linkit jiems visokeriopos sėkmės  ir Dievo palaimos...

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir laukiame sugrįžtant po penkerių metų!

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Infrastruktūra ir modernizavimas

Konsultacijos

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių