facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Europos FLL (First Lego League) robotikos varžybos

Birželis 12, 2018

Penktadienį Taline (Estija) baigėsi atvirosios Europos FLL (First Lego League) robotikos varžybos, kuriose šiemet dalyvavo net dvi Kauno jėzuitų gimnazijos robotikos komandos „ROBO-SAPIENS“ bei „LIONFISH“. Visose rungtyse puikiai pasirodžiusios komandos robotų varžybose pasiekė puikų rezultatą bei užėmė 9-tą bei 19-tą vietas tarp 98 komandų iš daugiau nei 50-ties pasaulio šalių.

Pirmą kartą į tarptautines varžybas išvyko dvi šeštų klasių mokinių komandos „ROBO-SAPIENS“ (Julija Savickytė, 6b, Rusnė Šuopytė, 6b, Liepa Raudoniūtė, 6b, Lukas Pranckūnas, 6c, Aurėja Stanytė, 6b) bei „LIONFISH“ (Augustė Tumaitė, 6a, Augustas Bičius, 6a, Andrius Krapauskas, 6d, Naglis Budrevičius, 7a ir Tautvydas Pabrica, 7a), kurios Lietuvos FLL čempionate užėmė antrąją ir trečiąją vietas.

Kaip ir visose tarptautinėse FLL varžybose, komandos čia varžėsi keturiose rungtyse: robotų varžybose, roboto dizaino ir programos rungtyje, inovatyvaus projekto pristatyme bei komandos vertybių užduotyje. „ROBO-SAPIENS“ komanda ne tik pademonstravo nuostabų rezultatą ant varžybų stalo, bet taip pat puikiai pasirodė roboto dizaino ir programos rungtyje. „LIONFISH“ komandai puikiai pasisekė projekto rungtyje ir teisėjai liko sužavėti idėja apie galimybę Kauno hidroelektrinės užtvankoje įkurti banglenčių parką ir integruoti žuvitakį.

„Labai džiaugiuosi visų vaikų pasiekimais. Abi komandos šioms varžyboms ruošėsi labai atsakingai ir tam skyrė labai daug laiko, tad džiugu, kad sunkus darbas atsipirko puikiais rezultatais ir dabar galime džiaugtis aukščiausiu Lietuvos komandos pasiekimu robotų varžybose ir surinktų taškų rekordu (410), tad tiek jiems, tiek man tai didžiulis pasiekimas. Džiugu, jog vaikai labai drąsiai bendravo su kitų komandų nariais iš kitų šalių ir jiems puikia anglų kalba aiškino savo sukurtus inovatyvius projektus bei domėjosi jų sukonstruotais robotais bei programomis“ – džiaugėsi komandų treneris, A. Juškauskas.

Mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja komandoms paramą skyrusioms įmonėms „Kautra“ ir „Green Prints“ bei Kauno miesto savivaldybei, o taip pat tėveliams Rūtai Bičiuvienei bei Rasai ir Vytautui Tumams už visokeriopą pagalbą kelionėje.

 

18341834183418341834183418341834

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių