facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

ES savaitė gimnazijoje

Gegužė 16, 2019

Džiaugiamės, kad šiais metais nuo gegužės 6 iki 10 dienos Kauno jėzuitų gimnazijoje šventėme Europą ne vieną dieną, o visą savaitę! 

Jau nuo ankstyvo pirmadienio ryto į pamokas žingsniuojančius mokinius sveikino ryškūs jaunųjų jėzuitų daryti plakatai, ES vėliavėlės.

Visą savaitę pamokas apie ES istoriją, gamtą, kultūrą, piliečių teises ir pareigas vedė ne tik įvairių dalykų mokytojai, bet ir I-ų klasių gimnazistai Kamilė, Eglė, Jūra, Eglė Aleksandra bei Vilius. Savo jėgas žinias apie Europos valstybes mokiniai galėjo išbandyti viktorinose bei protmūšiuose. Antrojoje savaitės pusėje sulaukėme net ir svečių: gegužės 8 d. mokykloje svečiavosi Europos jaunimo komandos atstovė Indrė Asipavičiūtė, kuri vedė paskaitą II kl. gimnazistams „Europos Sąjungos galimybės“. Taip pat Kauno jėzuitų gimnazija prisijungė prie URM iniciatyvos „Atgal į mokyklas“, todėl gegužės 10 d. gimnazijoje viešėjo Europos Parlamento darbuotoja Ringailė Razauskienė, kuri II ir III klasių gimnazistams pasakojo apie Europos Parlamentą, savo darbą ES institucijose, karjerą, artėjančius EP rinkimus.

Gegužės 9 d. vyko Europos egzaminas II-IV kl. gimnazistams, kuriame dalyvavo beveik 100 mokinių! Sveikiname Ugnių Petrauską (IIIa), kuris jau gegužės 20 d. savo jėgas galės išbandyti II-ame egzamino etape. 8 klasių bei mokiniai bei I-ų klasių gimnazistai dalyvavo bandomajame Europos egzamine. Jame, nurungę daugiau nei 150 bendraamžių, nugalėtojais tapo Kipras Lekečinskas (Ia), Modestas Zizas (8a) bei Ignas Karvelis (8d).

Savaitės pabaigoje Kauno jėzuitų gimnazijos #mepa Lietuva projekto jaunieji ambasadoriai Inesa, Rūta, Eglė Aleksandra, Jūra, Kamilė, Eglė, Vilius neužmiršo ir Kauno miesto gyventojų. Smagia akcija „Mes – europiečiai“ kalbino ir sveikino kauniečius bei miesto svečius. Nešini padėklais su keksiukais, kuriuos Europos gimtadienio proga kepė 5-6 kl. mokiniai, moksleiviai kalbino, sveikino ir skanėstais vaišino įvairaus amžiaus sutiktus žmones. Europos dienai skirtų renginių ciklą Kauno jėzuitų gimnazijoje smagiai užbaigė akcijos „Visa mokykla šoka“ dalyviai, smagiu lietuvišku šokiu pasveikinę Europą.

#mepa

197719771977197719771977

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Infrastruktūra ir modernizavimas

Konsultacijos

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių