facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Edukacinė vokiečių kalbos kelionė

Birželis 23, 2019

Birželio 15-19 dienomis 94 7-ųjų klasių mokiniai ir 6 juos lydinčios mokytojos dviem dideliais autobusais keliavo po Vokietijos Žemutinės Saksonijos, Saksonijos-Anhalto ir Tiuringijos federacines žemes. Aplankėme federacinių žemių sostines Magdeburgą ir Erfurtą, susipažinome su nuostabiu Harco kalnų regionu, jo pasakiškai gražiais miesteliais Kvedlinburgu, Goslaru, Vernigerode. Kai kuriems mokiniams nematytu garvežio traukiamu traukinuku pakilome į legendomis apipintą Brokeno kalną, kur raganos švenčia Valpurgijų naktį, o iš ten leidomės į žygį žemyn akmenuotu kalnų taku. Aplankėme UNESCO saugomą Vartburgo pilį šalia Eizenacho miesto, kurioje reformacijos pradininkas Martinas Liuteris iš graikų į vokiečių kalbą išvertė Bibliją. Prisižiūrėjome nuostabių autentiškos fachverko statybos pavyzdžių – namukai tokie gražūs, jog atrodo, kad vartai pasakų knygą.

Šioje kelionėje mus lydėjo profesionalūs vokiečių kalbą mokantys gidai, bet daug dalykų mokiniai turėjo surasti ir atrasti patys. Goslaro ir Erfurto miestuose jie mažomis grupelėmis atliko miesto ralio užduotis. Tai buvo įdomiau ir davė daugiau naudos, nei klausyti ilgų informacinių tekstų.

Pravertė bet kokios vokiečių kalbos žinios, o žodynas praturtėjo ir naujais žodžiais. Rugsėjį dar laukia pasiruošimas kelionės pristatymui, kuriam pravers padarytos nuotraukos, filmukai, surinkta autentiška medžiaga bei sukaupti puikūs įspūdžiai.

Vokiečių kalbos mokytoja Lina Milkintienė

1991199119911991

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Infrastruktūra ir modernizavimas

Konsultacijos

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių