facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Įspūdžiai sugrįžus iš projekto „Europos miestai: praeities veidrodžiai ir rytdienos atspindžiai“

Balandis 02, 2019

Žiedais pasipuošusi Rumunijos sostinė svetingai pasitiko projekto „Europos miestai: praeities veidrodžiai ir rytdienos atspindžiai“ dalyvius iš Prancūzijos, Bulgarijos, Lietuvos. Bukarešto Centrinės mokyklos mokinių grupė pristatė savo mokyklos istoriją, mokė rumunų šokių, pagrindinių žodžių. Mūsų mokiniai kartu su šeimininkais grupelėse įvardino šalių išskirtinumus ir stereotipus apie savo šalis ir gyventojus.

Per kelias dienas visi aplankėme įspūdingus architektūrinius Bukarešto paminklus, rūmus, namus, parkus, skverus, aikštes, pramogų centrus. 

Be bendrų ekskursijų mokiniai dar turėjo galimybę gyvendami  šeimose betarpiškai pažinti šalies istoriją ir vertybes.  Bulgariai, prancūziai ir lietuviai  kartu su  rumunais atliko užduotis: su bičiuliais  turėjo surasti ir pristatyti Bukarešte esančius išskirtinius simbolius, vietas ir asmenybes. Teko  nemažai pavaikščioti, paklausinėti tėvų ir praeivių. Tačiau paskutinio vakaro programa, kai buvo pristatomos atliktos užduotys, dar pagilino kultūrinį šalies išskirtinumą, leido sukurti asmeninį santykį su bendraamžiais iš kitų šalių. Kontrastų mieste susijungia sena su nauja, gigantiška su kukliu ir sudaro įspūdingą sąjungą, kuri nepalieka svečių ir šeimininkų abejingų. Juk visiems rūpi, kokius ateities atspindžius galime įžvelgti šioje  kartu pragyventoje dienoje...

Kitas projekto dalyvių susitikimas numatomas Bulgarijoje, Veliko Tarnovo mieste, rugsėjo mėnesį.

195319531953

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių