2% parama '17

Nuoširdžiai dėkojame Jums už 2 % paramą, kurią skyrėte 2016 m. Gimnazija gavo 40009,75 EUR. Kaip ir buvo planuota, padengtos mergaičių technologijų kabineto įrengimo išlaidos, įsigyti 2 stalo teniso ir 2 stalo futbolo stalai, įsigyta gamtos mokslams reikalingos mokymo priemonės ir sutvarkytos 4 kabinetų grindys bei atnaujinti stalai, dalis lėšų paskirta daugiafunkciam mokslo ir sporto centrui. 

parama
Už 2017 m. gautas 2 % paramos lėšas planuojame sutvarkyti I aukšto senojo pastato grindis, pagal poreikį įsigyti mokymo priemonių ir skirti daugiafunkciam mokslo ir sporto centrui.

 

2 procentai nuo Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) – tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų! Jei negalite nuspręsti, kam skirti šią Jūsų sumokėtų mokesčių dalį, už Jus tai nuspręs valdžia. Kviečiame pasinaudoti teise spręsti, kur keliaus Jūsų pinigai, ir kartu prisidėti prie gimnazijos gerovės kūrimo.

 

Jei deklaraciją siųsite į VMI paštu:

1) Atsispausdinkite PRAŠYMO FORMĄ FR0512 v2 SU KJG REKVIZITAIS ir užpildykite:

  • Forma turi būti pildoma juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu (rašalu).
  • Pildyti didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis.
  • Raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas.
  • Brūkšneliai tarp raidžių ar skaičių turi būti įrašyti atskiruose langeliuose.
  • Nepildomuose laukeliuose nieko nerašykite.

2) Ne vėliau kaip iki 2017 m. gegužės 1 d. pateikite ją apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai patys (užpildytą deklaraciją išsiųskite adresu: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkų m., Druskininkų sav., LT-66257) arba atneškite į gimnazijos raštinę (B108 kab.) – tada formą išsiųs gimnazija.

 

Jei pildote deklaraciją internetu:

    Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje) – 2

    Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis formoje): 300109458

Paramą galima skirti iki 2021 m.! Vieno deklaravimo metu 2 proc. parama gali būti skiriama konkrečiai organizacijai iš karto penkeriems metams. Pavyzdžiui, siekiant paskirti 2017, 2018, 2019, 2020 ir 2021 m. GPM dalį, pakaks pateikti tik vienerių − 2017 m. − metų prašymą, E5 laukelyje įrašius 2021 m.

parama1 parama2

Mums svarbu palaikyti glaudžius ryšius su kiekvienu mūsų rėmėju, tad jei Jūs norėtumėte, kad mes žinotume, jog gimnazijai skyrėte 2 proc. nuo savo sumokėto GPM, atsiųskite mums savo kontaktinę informaciją  adresu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Nuoroda į naują Lietuvos Respublikos finansų ministerijos viršininko 2016 m. rugsėjo 20 d. įsakymą.

Dėkojame, kad esate kartu!

#
 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting