Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas
apdovanojami geriausieji
Balandžio 12–14 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso baigiamasis (šalies) etapas, kurį jau 49–ąjį kartą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.
Skaityti daugiau...
 
Sveikiname konkurso „Lesefüchse international 2017“ nugalėtoją

vokiec

Sveikiname tarptautinio grožinės literatūros vokiečių kalba skaitymo ir diskusijų konkurso „Lesefüchse international 2017“ Lietuvos finalinio turo dalyves Dalią Karpauskaitę (IIIa) ir Ritą Tikniūtę (IIIm). Dalia tapo konkurso nugalėtoja ir rugsėjo mėnesį atstovaus Kauno jėzuitų gimnazijai bei Lietuvai tarptautiniame konkurso finale Berlyne!

 

Skaityti daugiau...
 
Mag+s diena Kauno jėzuitų gimnazijoje

magis1

Kas yra Mag+s diena? Bet kurioje pasaulio šalyje užsukę į jėzuitų mokyklą įsitikintumėte, kad ten, kaip ir Kauno jėzuitų gimnazijoje, mokiniai mokosi ne tik mokomųjų dalykų, bet ir svarbių vertybių. Viena iš jų –  padėti, atjausti, pagelbėti tiems, kam reikia pagalbos, susitikti su tais, kurių nepažįstame ir su jais susidraugauti. 

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname

fra2017

Džiaugiamės 6c ir 6d klasės prancūzakalbiais mokinukais, kurie respublikiniame prancūziškos dainos konkurse „L’amour change le monde“ laimėjo II vietą. Konkursas vyko balandžio 7 d. Šeduvos gimnazijoje.  Dėkojame muzikos mokytojai Rasai Paleckytei už pagalbą ruošiantis.
Prancūzų kalbos mokytoja Vykinta Šaulytė-Bukauskaitė

 
Erasmus+ Strateginės mokyklų partnerystės projektas

 

Kipras2017 1

Šių metų kovo 27-31 d. mokytojos Loreta Čižinauskienė bei Rasa Varsackytė kartu su gimnazistėmis Guoda Vdovycyte (II a kl.), Morta Juciūte (II m k.) bei Ieva Meškinyte (IV a kl.) dalyvavo Erasmus+ strateginės mokyklų partnerystės projekto „High School Drop Outs: One is Too Many“ susitikime Kipre, miestelio Polis Chrysochous licėjuje bei techninėje mokykloje. 

Skaityti daugiau...
 
Regioniniai debatai vokiečių kalba
Balandžio 4 d. vyko regioniniai debatai vokiečių kalba, kuriuose dalyvavo 3 gimnazijos: Klaipėdos H. Zudermano, Kauno KTU ir KJG. Mūsų gimnazijai atstovavo 4 merginos: Viltė Pacevičiūtė (2b), Dalia Karpauskaitė (3a), Ieva Kazokaitė (3a) ir Rita Tikniūtė (3a). Debatų tema buvo paskutinių dienų aktualija „Ar reikia trumpinti vasaros atostogas Lietuvoje ilginant kitas?“ Sveikiname Viltę Pacevičiūtę, užėmusią 3 vietą ir Dalią Karpauskaitę, kuri užėmė 1 vietą, ir pateko į nacionalinį finalą Vilniuje. Respublikinis finalas vyks balandžio 25 d., kur debatuos 4 geriausi Lietuvos debatininkai vokiečių kalba.
Linkime Daliai sėkmės ruošiantis bei debatuojant kontarversiška tema „Ar reikia Lietuvoje įvesti privalomą karinę tarnybą vyrams ir moterims?“
 
Vokiečių kalbos mokytoja Vilma Palienė

 

 
Kvietimas
MAŽOSIOS SCENOS DIENA – 2017“ BALANDŽIO  7 D. KAUNO JĖZUITŲ GIMNAZIJOJE
 
Europos jėzuitų švietimo projektas (JEEP)

JEEP2017

Šių metų kovo 25 d. – balandžio 1 d. Gdynėje (Lenkija) vyko Europos jėzuitų švietimo projekto (JEEP) 13–oji sesija. Kartu su anglų kalbos mokytoja Vitalija Miškiniene projekte dalyvavo ir Europos Sąjungos problemas sprendė Guoda Santockytė (IIIm), Motiejus Krutulis (IIIm), Ignas Račickas (IIIb) ir Nida Abraitytė (IIIm).

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting