Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
IB 1 TOK pamoka M. K. Čiurlionio muziejuje

Ciurlioniomuziejus1

Vasario 22 d. TB 1 klasės mokiniai lankėsi nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, kur ne tik susipažino su Čiurlionio dailės kūriniais, bet ir klausėsi Dalios Bieliūnaitės vedamos ekskursijos anglų kalba, sužinojo daug naujų faktų apie menininko asmenybę, kūrybos ypatumus, svarstė ir diskutavo apie tai, kas yra menas ir kas meno kūrinį daro išskirtiniu objektu.

Skaityti daugiau...
 
Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniai kuria radijo laidas!

Nauju kampu

Nuo šių mokslo metų pradžios Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniai turi galimybę dalyvauti Marijos radijo laidos jaunimui „Nauju kampu“ kūrimo procese. 

 

Skaityti daugiau...
 
Ekonomikos pamoka KTU universitete

Vasario 23 d. ekonomikos pamokų metu antrų klasių gimnazistai lankėsi KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto Marketingo katedroje, kur dalyvavo lektorės Jūratės Maščinskienės paskaitoje „Juodai baltas marketingas“. Dėkojame už svetingą priėmimą ir įdomią paskaitą! 

Ekonomikos mokytoja Laima Danilavičienė ir karjeros konsultantė Sigita Šilingaitė

sigita

 
KJG mokiniai lankėsi Europos branduolinių tyrimų centre (CERN) Ženevoje
„44 Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniai apsilankė Europos branduolinių tyrimų centre (CERN) Ženevoje. Didžiausia pasaulyje dalelių fizikos laboratorija CERN skatina moksleivių smalsumą, žingeidumą ir norą rinktis fizikos studijas, taip siekdama pritraukti naujų talentų dalelių fizikos, inžinerijos bei informacinių technologijų mokslui.“ Daugiau informacijos informacijos Užsienio reikalų ministerijos facebook puslapyje

 

 
Sveikiname KJG Lego robotukų komandas!

Lego2

2017 m. vasario 11 d. Kaune, moderniame VDU mokslo ir studijų centre, vyko pirmosios šių metų regioninės „First Lego League“ (FLL)  robotikos varžybos „Gyvūnai sąjungininkai”.
Skaityti daugiau...
 
Sveikiname!
sachmatai17-1
 
Sveikiname KJG šachmatų komandą: Arą Lazaravičių (8a), Augustą Gucagą (7c), Gabiją Versekėnaitę (6d), Barborą Mačiulaitytę (6c) iškovojus II-ą vietą 2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų varžybose.

 

Skaityti daugiau...
 
Svečiai iš VDU
Ketvirtadienį, vasario 9 d. II m ir II a klasių ekonomikos pamokose dalyvavo svečiai iš Vytauto Didžiojo universiteto. Pamokos metu buvo pristatytas unikalus projektas: galimybė praplėsti akiratį, įgyti žinių ir prisidėti prie Kaunas Europos kultūros sostinė projekto! 

 

Skaityti daugiau...
 
XX-osios Kauno jėzuitų gimnazijos laidos šimtadienis
XX-osios Kauno jėzuitų gimnazijos laidos šimtadienis tradiciškai prasidėjo šv. Mišiomis, po kurių abiturientai išgirdo mokyklos kapeliono, auklėtojų bei vienuoliktokų sveikinimus. Vakare veiksmas persikėlė į VDU Didžiąją salę. Užgesus šviesoms, į sceną žengė vedėjai – Aistė Bakutytė (IVm) ir Mykolas Vitkus (IVb). Pasidžiaugę gausiai susirinkusiais žiūrovais, jie paaiškino šimtadienio pavadinimo reikšmę ir pakvietė dvyliktokus pristatyti savo programą. Abiturientų pasirodyme nagrinėtos temos buvo ganėtinai rimtos, tačiau jame netrūko ir humoro elementų. Viską vainikavo bendra dvyliktokų daina pagal Stasio Povilaičio dainą „Švieski man vėl“. Po savo vaidinimo abiturientai prisijungė prie žiūrovų ir stebėjo vienuoliktokų paruoštą sveikinimą. Dvyliktokus pasveikino ir gimnazijos direktorius Rytis Gurkšnys, o tėvelių paruošta daina („Tu vėjo paklausk“) bei parodytos abiturientų vaikystės nuotraukos visiems sukėlė šiltus jausmus. Paskutiniai į sceną žengė KJG alumnų atstovai. Jie ne tik pasidžiaugė abiturientais ir juos pasveikino, bet ir paskelbė „Šuolio“ stipendijos laimėtoją - Jurgį Kubilių (IVm).
 
Paruošė Vaiva Mikulėnaitė IVb 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting